Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

  Informujemy :   

Zgodnie z uchwałą nr. 3 z dnia 08.01.2020r. Zarządu Oddziału ZKwP w Legionowie została wprowadzona opłata za przegląd jednego miotu w wysokości 15 PLN (piętnaście złoty).

 

 Rozpatrywanie podań do OKH odbywa się wyłącznie na posiedzeniach w 1.i 3. czwartek miesiąca


 WAŻNE !

Zgodnie z uchwałą zarządu ZKwP O/Legionowo koszty dojazdu na przegląd miotu ponosi hodowca. Dojazd liczony jest od siedziby oddziału do hodowli i z powrotem, a stawka kilometrowa zgodna z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury (Dz.U.z 2002r,nr.27,poz 271 ze zm)

 

Zgodnie z uchwałą nr 8 z dnia 02.08.2017r. Zarządu Oddziału w Legionowie metryki będą wydawane najwcześniej po siedmiu dniach od złożenia wszystkich wymaganych dokumentów w sekretariacie oddziału.

 

Uwaga!

   Ze względu na zakończoną kadencję Zarządu  ZKwP O/Legionowo i wyborem nowego, wszystkie stałe zgody na przegląd miotu poza oddziałem straciły ważnośćHodowcy którzy są zainteresowani otrzymaniem dalszej zgody na przegląd miotu poza oddziałem muszą złożyć odpowiedni wniosek do OKH.

 

Deklaracje członkowskie kandydaci na nowych członków ZKwP oraz z przeniesienia składają osobiście w sekretariacie oddziału i podpisują w obecności pracownika biura.


Do Pobrania Nowe

Zgłoszenie Miotu

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

WNIOSEK DO ODDZIAŁOWEJ KOMISJI HODOWLANEJ


 

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Legionowie

ul. Jagiellońska 20                       05-120 Legionowo, 

tel./fax 22 784 27 66

legionowo@zkwp-legionowo.pl

Biuro czynne:

 
poniedziałek 10.00-13.00
wtorek
10.00-13.00
środa  13.00-18.00
czwartek  16.00-20.00
 

 
Reklama
czerwona strefa

Z powodu pandemii Wystawa grudniowa jest odwołana.

 

W związku z wprowadzeniem przez władze państwowe czerwonej strefy w powiecie legionowskim Zarząd Oddziału podjął decyzję o zawieszeniu dyżurów kierowników sekcji oraz wykonywaniu przeglądów miotów.

Wydawanie metryk będzie następowało zgodnie z wytycznymi Zarządu Głównego z dn.25.03.2020 (metryki wydawane są na podstawie wniosku wypełnionego przez hodowcę i przesłanego do oddziału).

Biuro oddziału pozostaje otwarte dla interesantów z zachowaniem szczególnych środków ostrożności - w biurze może przebywać tylko jedna osoba i ma obowiązek noszenia maseczki.

Powyższe ustalenia obowiązują do czasu zniesienia obostrzeń.

 
egzaminy BH, PT-1 i PT-2, IPO-V, IPO-1

W dniu 29 listopada 2020r. odbędą się egzaminy BH, PT-1 i PT-2, IPO-V, IPO-1, testy psychiczne.

miejsce: Łajski Klub Sportowy, Legionowo-Łajski ul. Sikorskiego 6

czas: 29.11.2020

Egzaminy od godziny 10.00

Testy psychiczne  od godziny 12.00

sędzia: Stanisław Abłamowicz

opłaty:

KSIĄŻECZKA STARTOWA     PSA 

15

TESTY PSYCHICZNE             

80

PRZEGLĄD HODOWLANY      O.N. 

20

EGZAMIN:BH-VT (poprzednio BH), PT

100

EGZAMIN:IGP-1   (poprzednio IPO-1)    

200

EGZAMIN:  IGP-V (poprzednio IPO V)

150

 

zapisy do dnia .

Informacje: ZKwP Oddział w Legionowie, ul. Jagiellońska 20,  tel. 22 784 27 66,  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Przegląd Kwalifikujący do Hodowli

Zarząd Oddziału w Legionowie ustalił datę Przeglądu Kwalifikującego do Hodowli w trakcie trwania pandemii wywołanej koronawirusem  SARS-CoV-2 na 13.12.2020  (tj. Niedziela) godzina 11:00Przegląd poprowadzi Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Pan Piotr Król.

Przegląd odbędzie się w siedzibie Oddziału w wyznaczonych godzinach. Opłatę za Przegląd można uiścić przelewem bankowym (wpłata na koncie musi wpłynąć najpóźniej 27.11.2020 (tj. piątek) lub gotówką w dniu Przeglądu. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia stosownego wniosku (link poniżej)

Zarząd Oddziału w Legionowie w porozumieniu z Zarządem Głównym i Główną Komisją Hodowlaną, z uwagi na epidemię SARS-CoV-2 przedstawia następujące procedury obowiązujące w ZKwP

- Wnioski można przesyłać drogą mailową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub tradycyjną pocztą.

- Zgodnie z uchwałą Zarządu Oddział Legionowo z dnia 30 kwietnia 2020 r. koszt przesyłki wynosi 10,- zł.. Należy tę kwotę doliczyć do opłaty związanej z realizacją danego wniosku.

- Psy uczestniczą w przeglądach organizowanych w oddziałach , w których są zarejestrowane. Na przegląd poza oddziałem wyraża zgodę OKH macierzystego oddziału właściciela psa. 

DO POBRANIA:

wniosek o tymczasowe uprawnienia hodowlane

wniosek o przegląd hodowlany

wniosek o warunek hodowlany

wniosek o wydanie metryk

 

FOTOREPORTAŻ 45 Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki 03-04.10.2020

 

FOTOREPORTAŻ Klubowa Wystawa Sznaucerów, Pinczerów, Dobermanów i Czarnego Teriera Rosyjskiego 03.10.2020

 

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Joomla extensions by Siteground Hosting