Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

Obsada Sędziowska 43 Krajowa Wystawa Psów Rasowych

 

 statystyki w rasach i klasach startowych są tutaj ( aktualizowane do zakończenia przyjmowania zgłoszeń)

z przyczyn niezależnych od Organizatora obsada może ulec zmianie !!! 

GRUPA I

JOANNA ADAMOWSKA

Biały Owczarek Szwajcarski

Owczarek Podhalański                           

Bouvier des Flandres                                                      

Ceskoslovensky Vlcak                                                     

Owczarek Belgijski Malinois                                         

Owczarek Belgijski Laekenios

Owczarek Belgijski Tervueren

Owczarek Francuski Beauceron                                   

Owczarek Francuski Briard                                           

Owczarek Holenderski Krótkowłosy               

Owczarek Staroangielski

Welsh Corgi Cardigan

Welsh Corgi Pembroke

Pozostałe rasy z grupy I FCI

                                   

PAWEŁ BONIECKI

Australian Cattle Dog      

Bearder Colie                                                                    

Border Collie                                                                     

Owczarek Australijski (typ amerykański)                  

Owczarek Australijski Kelpie                                        

Owczarek Szetlandzki                                                    

Owczarek Szkocki Długowłosy 

Owczarek Szkocki Krótkowłosy

Polski Owczarek Nizinny                                                                       

Saarlooswolfhond                       

STANISŁAW ABŁAMOWICZ

Owczarek Niemiecki Długowłosy

Owczarek Niemiecki Krótkowłosy

GRUPA II

RONY DOEDIJNS (Holandia)

Sznaucer Miniaturowy Biały

Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól      

Doberman  

Czarny Terrier Rosyjski

Pinczer Małpi

Pinczer Miniaturowy                                                                  

Pinczer Średni                                                                                                      

Sznaucer Średni Czarny             

Sznaucer Średni Pieprz i Sól                              

MAGDALENA KOZŁOWSKA

Sznaucer Miniaturowy Czarny 

Sznaucer Miniaturowy Czarno-srebrny         

Sznaucer Olbrzym Czarny

Sznaucer Olbrzym Pieprz i Sól   

Bokser (pręgowany)                                                       

Bokser (żółty)                                            

Bernardyn Długowłosy                                                              

Bernardyn Krótkowłosy              

Dog Kanaryjski

Duży Szwajcarski Pies Pasterski                                                                                              

Entelbucher                                                           

Fila Brasileiro         

Hovawart   

Mastif Angielski                                                               

Mastif Hiszpański

Mastif Neapolitański

Mastif Pirenejski                                                                                                                                      

Tosa Inu                                                                             

Shar Pei                               

Pozostałe rasy z grupy II FCI

                                                           

STANISŁAW PODLASKI

Berneński Pies Pasterski

Buldog Angielski

Bullmastif                            

Dogue de Bordeaux         

Dog Argentyński   

Dog Niemiecki Błękitny                                                              

Dog Niemiecki Czarny i Arlekin                                                

Dog Niemiecki Żółty i Pręgowany

Landseer

Leonberger            

Mastif Tybetański 

Nowofundland      

Owczarek Środkowoazjatycki

Owczarek Kaukaski

Rottweiler

GRUPA III

PIOTR KRÓL

Staffordshire Bull Terrier        

American Staffordshire Terrier                                                          

Bulterier                                                                             

Bulterier Miniaturowy

Cairn Terrier

Foksterier Krótkowłosy                                                             

Foksterier Szorstkowłosy           

Irish Soft Coated Wheaten Terrier                              

Jack Russel Parson Terrier

ALEKSANDRA SĘKOWSKA-MIROS

Airedale Terrier

Border Terrier                   

Dandi Dinmont Terrier

Kerry Blue Terrier 

Lakeland Terrier

Niemiecki Terrier Myśliwski      

Parson Russell Terrier

Terrier Brazylijski  

Terrier Walijski                                                                             

Terrier Szkocki   

Sky Terrier

West Highland White Terrier

Yorkshire Terrier

Pozostałe rasy z grupy III FCI

GRUPA IV

ŽELJKA FON ZIDAR (Słowenia)

Jamnik Długowłosy Króliczy DK                                               

Jamnik Długowłosy Miniaturowy DM                                   

Jamnik Długowłosy Standardowy DS            

Jamnik Krótkowłosy Króliczy KK                                   

Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy KM                                   

Jamnik Krótkowłosy Standardowy KS                                   

Jamnik Szorstkowłosy Króliczy SK                                           

Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy SM                               

Jamnik Szorstkowłosy Standardowy SS

GRUPA V

ELŻBIETA AUGUSTYNIAK

Akita                                                                                    

Akita Amerykańska         

Alaskan Malamute

Canaan Dog

Basenji                                                        

Chow Chow

Karelski Pies na niedźwiedzie

Samoyed

Siberian Husky

Shiba            

Pies Faraona

Thai Ridgeback Dog                                                       

Hokkaido                                        

Szpic wilczy

Szpic Miniaturowy

Pozostałe rasy z grupy V FCI                                                               

GRUPA VI

MAŁGORZATA LORENC

Beagle                                                                                 

Bloodhound                                                                      

Dalmatyńczyk

Gończy Polski                                                                    

Gończy Szwajcarski                                                        

Ogar Polski             

Petit Basset Griffon Vendeen                                       

Posokowiec Bawarski                                                    

Basset Hound                                           

Rhodesian Ridgeback                                                                 

Pozostałe psy z grupy VI FCI

GRUPA VII

ŽELJKA FON ZIDAR (Słowenia)

Braque de L’Ariege                                              

Mały Munsterlander                                                      

Pointer                                                                                

Seter Angielski                                                                  

Seter Irlandzki                                                                                          

Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy                                      

Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy                                   

Wyżeł Weimarski Krótkowłosy                                    

Wyżeł Węgierki Krótkowłosy    

Pozostałe psy z grupy VII FCI

GRUPA VIII

JADWIGA KONKIEL

Chesapeake Bay Retriever

Clumber Spaniel                                       

Cocker Spaniel Amerykański                                        

Cocker Spaniel Angielski            

Flat Coated Retriever      

Golden Retriever   

Irlandzki Spaniel Dowodny                                                       

Labrador Retriever           

Lagotto Romagnolo        

Nova Scotia Duck Tolling Retiever

Płochacz Niemiecki

Springer Spaniel Angielski                                             

Springer Spaniel Walijski

Pozostałe psy z grupy VIII FCI

GRUPA IX

GALINA ZHUK (Białoruś)

Chihuahua Krótkowłosy 

Chihuahua Długowłosy              

Cavalier King Charles Spaniel   

Brabantczyk Gryfonik Belgijski                                                 

Brabantczyk Gryfonik Brukselski                      

BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

Chiński Grzywacz (bezwłosy/owłosiony)      

Buldog Francuski  

Chin Japoński

Shih Tzu

                                                                                                         

MIROSŁAW REDLICKI

Bichon Friese          

Boston Terrier       

Coton de Tulear    

Hawańczyk

Maltańczyk

Mops                                              

Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Pappilon                               

Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Phalene                     

Pudel Duży (czarny, biały, brązowy)

Pudel Duży (srebrny, apricot)  

Pudel Miniaturowy (czarny, biały, brązowy)

Pudel Miniaturowy (srebrny, apricot)

Pudel Średni (czarny, biały, brązowy)

Pudel Średni (srebrny, apricot)                        

Pudel Toy

Spaniel Tybetański

Terrier Tybetański

Rosyjski Toy Długowłosy

Rosyjski Toy Krótkowłosy           

Pozostałe rasy z grupy IX FCI

GRUPA X

RONY DOEDIJNS (Holandia)

Charcik Włoski                                                                 

Chart Afgański      

Chart Hiszpański                                                  

Chart Polski                                                                       

Chart Rosyjski Borzoj                                                      

Whippet                                                                             

Wilczarz Irlandzki

Pozostałe rasy z grupy X FCI

RASY NIEUZNANE                    

MAŁGORZATA LORENC

MŁODY PREZENTER

MAŁGORZATA KOZŁOWSKA