|
Niedziela 8.12.2013 Młody Prezenter Grupa Młodsza
sędzia Magdalena Kozłowska
1.Szkodzińska Gabriela 2.Kaczmarczyk Karolina 3.Stawińska Karolina 4.Piegat Martyna
|
|
Sobota 7.12.2013 Młody Prezenter Grupa Młodsza sędzia Adam Ostrowski 1. Szkodzińska Gabriela 2. Szpotowicz Marta 3. Kaczmarczyk Karolina 4. Salamucha Agata
|
|
Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Junior sędzia Jadwiga Nicewicz 1.Bearded Collie - Silesian Diamonds MORIS PRIME wł. Paweł Dłóciok 2.Akita amerykańska - Finigan SHA-KOD TUNDER FERO wł.Blanka Borowiec 3.Lagotto romagnolo - KOKA CHANTREL Górska Fantazja wł.Alicja Szymańska Paszczuk 4.Biały owczarek szwajcarski - FANGTASIA Fortunatus Poland (FCI) wł.Ewa Stolarska
|
|
Sobota 7.12.2013 Młody Prezenter Zwycięzca Dnia
sędzia Adam Ostrowski 1.Szkodzińska Gabriela 2.Szczygieł Weronika
|
|
Sobota 7.12.2013 Najpiękniejsze Baby sędzia Elżbieta Chwalibóg 1. Buldog francuski - DIABOLIQUE Remegnum wł. Magdalena Ślusarczyk 2. Rhodezian Ridgeback - MAISA Anapaiston wł. Emila Zaręba 3. Mops - HUGO BOSS Dobry Rok wł. Paweł Zgorzałek 4. Wyżeł niemiecki krótkowłosy - EVITA z Carnego Dworu wł.Wojciech Burski
|
|
Sobota 7.12.2013 Najpiękniejsze Szczenię
sędzia Jakub Kruczek 1. Sznaucer średni pieprz i sól - WIZARD Alarm Beskyd wł. Lenka Fajkusowa, Dagmara Grzelak 2. Coton de Tulear - Au Clair de la Lune ELYSEE wł. Dariusz Kłujszo 3. Pinczer Miniaturowy- ALFA Me Stado wł. Anna Grzybołowska 4. Carny Terier - BEZA Black Legion wł. Adam Florczuk
|
|
Sobota 7.12.2013 Najpiękniejszy Junior
sędzia Adam Ostrowski 1. Lhasa Apso - LUCKY LOSER z Czańca wł. Kamil Kozioł 2. Basset Hound - Pinacalonga QUESTION MARK ITALIANO wł. Marek Betliński 3. Owczarek kaukaski - TASKARO BOING wł. Marzena Tulibacka 4. Chiński grzywacz - TRISS Rosa Thea wł. Katarzyna Zienkiewicz
|
|
Sobota 7.12.2013 Najpiękniejszy Weteran sędzia Zofia Konderla 1. Pudel Toy - Salina Westen BARBIE INT.CH. wł. Elżbieta Róg, Aneta Cisowska 2. Sznaucer miniaturowy czarno- srebrny - Sasquehanna (FCI) GORDON INT.CH.,MULTI CH. wl.Sylwia Kamińska 3. Papillon - Zkarabi`s EGOISTE INT.CH, CH.PL, CH.BG, CH.MAC, CH.SRB&MO, CH.MOLD, MŁ.ZW.PL. wł. Aleksandra Otkińska- Iwicka 4. Posokowiec bawarski - LOBO OrzechowaSfora INT.CH, CH.PL, CH.DK, MŁ.CH.PL, MŁ.ZW,PL, KP-1. wł. Anna Sustakiewicz
|
|
Sobota 7.12.2013 Najpiękniejszy Pies Ras Użytkowych sędzia Elżbieta Chwalibóg 1. Ogar polski - ZBYSZKO Psia Cometa wł. Katarzyna Sakławska- Badziukiewicz 2. Posokowiec bawarski - WARKA Sfora Nemroda CH.ROM. wł. Aleksandra Trepanowska 3. Gończy polski - DUNIA Leszczynowy Gaj wł.Katarzyna Koch 4. Mały Munsterlander - X- ZIBIT vom Musterland MŁ.CH.PL. wł. Agnieszka Rudnicka, Piotr Rudnicki
|
|
Sobota 7.12.2013 Najpiękniejszy Pies Odziału Legionowo sędzia Stanisław Abłamowicz 1. Pointer - BHAVANA z Karczewskiej Zagrody wł. Jacek Smoczyński
|
|
Sobota 7.12.2013 BOG Grupa VI sędzia Małgorzata Caprarii 1. Ogar polski - HARFA Grające Echo wł. Anita Anna Gomułka, Joanna Juszkiawiczus- Badin 2. Grand Basset griffon vendeen - Black Majesty SAINT SHE AINT wł. Iva Raic, Adelina Tymczak 3. Gończy szwajcarski - BRILLANCE Bohemia Hill INT.CH. wł. Anna Szustakiewicz 4. Beagle - LAMBORGINI Famiglia Della Regina wł. Wiesław Bartkowiak
|
|
Sobota 7.12.2013 BOG Grupa VII sędzia Stanisław Abłamowicz 1. Wyżeł niemiecki krótkowłosy - VALACHE z Czarnego Dworu wł. Robert Godlewski 2. Seter szkocki (Gordon) - DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny MŁ.CH.PL,BY,UA,ML,LT, ZW.KL.LT'13 wł. Benita Malicka 3. Pointer - BHAVANA z Karczewskiej Zagrody wł. Jacek Smoczyński 4. Wyżeł weimarski krótkowłosy - FLEUR Silver Friend (FCI) MŁ.CH.PL, MŁ.ZW.KL'13. wł. Katarzyna Jarzębska
|
|
Sobota 7.12.2013 BOG Grupa IX sędzia Zofia Konderla 1. Pudel miniaturowy - BELLO CARINO BI-BI Sabadiana CH.RO. wł. Elżbieta Róg, Aneta Cisowska 2. Lhasa Apso - LUCKY LOSER z Czańca wł. Kamil Kozioł 3. Mops - TITLE ROLE od Wilmy CH.PL, MŁ.CH.PL. wł. Jolanta Walczak 4. Gryfonik belgijski - HEARTFELT GIFT OF FATE Bargest wł. Lidia Rokicka
|
|
Niedziela 8.12.2013 Młody Prezenter Grupa Starsza sędzia Magdalena Kozłowska 1.Tymczak Małgorzata 2.Badziukiewicz Jakub 3.Glubińska Julia 4.Glubińska Natalia
|
|
Niedziela 8.12.2013 Młody Prezenter Zwycięzca Dnia sędzia Magdalena Kozłowska 1.Tymczak Małgorzata
|
|
Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejsze Baby sędzia Anna Kochan 1.Samoyed - AMAZINGGIFT O'MARK Virta Valo wł. Arkadiusz Sobczak 2.Owczareek podchalański - CYNIA Chosna wł. Jacek Kamiński 3.American Staffordshire Terrier - DREAMOF Corleti wł.Patrycja Sztukarewska 4.Whippet - Azarin (FCI) CALVERT wł.Magdalena Dera
|
|
Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejsze Szczenię sędzia Zofia Konderla 1.Szpic miniaturowy - ZEFIR Wspólny Dom wł.Anna Tomczyk 2.Chart rosyjski borzoj - Na Wirażu AWIONETKA wł.Damian Kuraś, Jan Sitarski 3.Owczarek niemiecki krótkowłosy - BASTER Nad Soną wł.Anna Majewska 4.Foksterier szorstkowłosy - GHD NEZHA of Tian Dao Kennel wł.Krzysztof Lubowski
|
|
Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Junior sędzia Jadwiga Nicewicz 1.Bearded Collie - Silesian Diamonds MORIS PRIME wł. Paweł Dłóciok 2.Akita amerykańska - Finigan SHA-KOD TUNDER FERO wł.Blanka Borowiec 3.Lagotto romagnolo - KOKA CHANTREL Górska Fantazja wł.Alicja Szymańska Paszczuk 4.Biały owczarek szwajcarski - FANGTASIA Fortunatus Poland (FCI) wł.Ewa Stolarska
|
|
Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Weteran sędzia Stanisław Abłamowicz 1.Owczarek szetlandzki - Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY CH.PL, CH.RUS, CH.RKF, CH.LT wł.Anna Szulc 2.Chart rosyjski borzoj - TUŁA BUŁATOWNA Contra Lage wł. Andrzej Zembowicz 3.Owczarek australijski(typ amerykański) - Myriad Y'ALL RIGHT SMART CH.PL, MŁ.CH.PL, wł.Urszula Charytonik 4.Jamnik długowłosy standardowy - CARMEN Słodki Urwis CH.PL, CH.RUS, MŁ.CH.PL. wł.Dagmara Oraczewska
|
|
Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Pies Ras Użytkowych sędzia Elżbieta Chwalibóg 1.Alaskan Malamute - BACHMAT Katiyana (FCI) INT.CH, CH.PL. wł.Piotr Owidzki, Anita Owidzka 2.Owczarek niemiecki krótkowłosy - ROTKAPPCHEN ZUR WORRINGER RHEINAUE wł.Monika Sczepaniak 3.Cocker spaniel angielski - Bleper's (FCI) SALT'N PEPA wł.Katarzyna Szyffer
|
|
Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Pies Oddziału Legionowo sędzia Adam Ostrowski 1.Labrador Retriever - HIGH IN SALT OF Molto Bene (FCI) MŁ.CH.PL. wł. Anna Gruza, Arkadiusz Gruza
|
|
Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa I sędzia Anna Kochan 1.Owczarek szetlandzki - Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH INT.CH, CH.PL, CH.LT, MŁCH.PL. wł. Anna Szulc 2.Bearded Collie - Double Scotch Black Rosalinda INT.CH. wł.Paweł Dłóciok 3.Weish Corgi Pembroke - Mapleleaf WISUS THE KNIGHT IN BLACK MŁ.CH.PL, CH.PL. wł.Anna Redlicka, Anna Mejer 4.Owczarek belgijski Groenendael - CALLISTO DE RANCHO JEREZ CH.PL. wł.Renata i Adam Sadowscy
|
|
Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa III sędzia Elżbieta Chwalibóg 1.Terier szkocki - GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento INT.CH. Wł.Radek Wysocki 2.West Highland Terrier - NONI GESLANDER wł.Tomasz Misiukiewicz 3.Yorkshire Terrier - Ocean GREENPEACE CH.PL. wł.Aleksandra Dobrut 4.Kerry Blue Terrier - BLUE BOY Beclau wł.Eliza Tomczak
|
|
Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa IV sędzia Adam Ostrowski 1.Jamnik długowłosy standardowy - MARRICONE HOKUS POKUS z Perłowej Dagi Dog wł.Katarzyna Pieńkus-Jarząbkowska 2.Jamnik szorstkowłosy miniaturowy - AMIDALA PADME Kalokagathia wł.Maria Chodnicka
|
|
Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa v sędzia Elżbieta Augustyniak 1.Siberian Husky - Zaltana TWILIHGT ECLIPSE wł.Agnieszka Duszak, Mary Luise Franklyn 2.Chow Chow - BARON GASTON ARMANJAK de Sun Vit MŁ.CH.PL. wł.Ewa Nowak 3.Spic miniaturowy - MAJKI Wspólny Dom wł.Anna Tomczyk 4.Akita - SHOGO SAN UTAU INU wł.Sylwia Paszkiewicz-Zielińska
|
|
Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa VIII sędzia Mirosław Olejnik 1.Labrador Retriever - HIGH IN SALT OF Molto Bene (FCI) MŁ.CH.PL. wł. Anna Gruza, Arkadiusz Gruza 2.Cocker spaniel angielski - DREAM BY MINE Perfekt Partner MŁ.CH.PL. wł.Katarzyna Piechocka 3.Cocker spaniel amerykański - FULL OF LUCK Green Place of Poland wł.Beata Królak 4.Golden Retriever - BA-BA-RE-BOP Oligarchia (FCI) wł.Tomasz Krakowiak
|
|
Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa X sędzia Elżbieta Augustyniak 1.Greyhound - ESTET CLASSIC BREEZY CH.RUS. wł.Elena Fedorowa 2.Whippet - HOTCHPOTCH Tylko Ty wł.Piotr Kontraktowicz 3.Chart perski - Arabica (FCI) BASANTI MŁ.CH.PL. wł.Diana Andrysiak 4.Chart rosyjski borzoj - OLIGARCHIA HIACYNTOWNA Contra Lege wł.Andrzej Zembowicz
|
|
Niedziela 8.12.2013 BIS sędzia Magdalena Kozłowska 1.Terier szkocki - GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento INT.CH. Wł.Radek Wysocki 2.Siberian Husky - Zaltana TWILIHGT ECLIPSE wł.Agnieszka Duszak, Mary Luise Franklyn 3..Owczarek szetlandzki - Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH IN.CH, CH.PL, CH.LT, MŁ.CH.PL. wł.Anna Szulc 4.Greyhound - ESTET CLASSIC BREEZY CH.RUS. wł.Elena Fedorowa
|
|
Sobota 7.12.2013 BOG Grupa II
sędzia Jadwiga Nicewicz 1.Tosa - BORA znad Brzegu Świdra MŁ.CH.PL, MŁ.ZW.LT, MŁ.ZW.KL,A'12, MŁ.ZW.KL.PL. wł. Robert Dziwota, Tadeusz Stoczewski 2.Sznaucer olbrzym czarny - AGAT Wyższa Sfora MŁ.CH.PL. wł. Monika Szczygieł 3.Owczarek środkowoazjatycki - HABAR wł. Marek Adamiak 4.Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - ETOPIRYNA Tostom INT.CH, MŁ.CH.PL, CH.PL-SK-LIT,ZW.KL wł. Grażyna Mikołajczyk
|