Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

Eliminacje do konkursu Młodego Prezentera :

 

  

do pobrania wniosek do zgłoszenia młody prezenter do edycjii w prrogramie Microsoft Word lub pdf dla niemających ms word

zgłoszenia na młodego prezentera będą przyjmowane TYLKO na tym formularzu

Po kiknięciu w link powyżej pobrany zostanie formularz - wypełniamy szare miejsca i wybieramy dzień. zapisany plik wysyłamy mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Zgłoszenie do konkursu Młodego Prezentera proszę przysłać mailowo na adres oddziału podając wszystkie dane zgodnie z Regulaminem Konkursu MP:

 

1.2. Zgłoszenia do konkursu, które należy przesłać w terminie podanym przez organizatora wystawy powinny zawierać następujące dane: imię i nazwisko prezentera, jego datę urodzenia, adres zamieszkania, rasę, nazwę, przydomek oraz numer rodowodu psa, z którym młody prezenter będzie występował.

 

Integralną częścią zgłoszenia musi być pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na udział dziecka (niepełnoletniej osoby) w konkursie, zawierająca dane personalne, informację o przynależności do Oddziału Związku rodzica lub opiekuna prawnego oraz jego oświadczenie o dokonaniu wpłaty bieżącej składki członkowskiej. Pełnoletni uczestnik konkursu nie potrzebuje zgody rodzica, w zgłoszeniu musi podać Oddział Związku do którego należy. . Uczestnicy konkursu, którzy ukończyli 16 lat muszą złożyć oświadczenie o opłaconej składce członkowskiej. Organizator wystawy zobowiązany jest potwierdzić pisemnie przyjęcie zgłoszenia.

 

Opłata za Młodego Prezentera wynosi 50zł.