Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

OBSADA SĘDZIOWSKA WYSTAWY ZIMOWEJ 3. i 4. GRUDNIA 2022r.

SOBOTA: I, III, VI, VIII, X, RASY NIEUZNANE, MŁODY PREZENTER

NIEDZIELA: II, IV, V, VII, IX , MŁODY PREZENTER

 

 

GRUPA I - sobota

    Magdalena KOZŁOWSKA

Amerykański owczarek miniaturowy

Owczarek australijski (typ amerykański)

Owczarek szetlandzki

Owczarek szkocki długowłosy

Owczarek szkocki krótkowłosy

Schipperke

Welsh Corgi Cardigan

Welsh Corgi Pembroke

    Kamil SZCZĘSNY

Pozostałe rasy z grupy I

   Waldemar FEDERAK – Owczarki niemieckie

 

GRUPA II - niedziela

   Magdalena KOZŁOWSKA

Sznaucer miniaturowy biały

Sznaucer miniaturowy czarny

Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

Sznaucer olbrzym czarny

Sznaucer olbrzym pieprz i sól

Sznaucer średni czarny

Sznaucer średni pieprz i sól

Pinczer miniaturowy

Pinczer średni

Pinczer małpi

Doberman

Czarny terier rosyjski

   Stanisław PODLASKI

Buldog angielski

Berneński pies pasterski

Bullmastiff

Cane Corso Italiano

Dog argentyński

Duży szwajcarski pies pasterski

Entlebucher

Landseer (typ kontynentalno-europejski)

Mastif angielski

Mastif hiszpański

Mastif neapolitański

Mastif pirenejski

Mastif tybetański

Pirenejski pies górski

Shar Pei

Tosa

   Robert MROCZKO

pozostałe rasy Grupy II

 

GRUPA III - sobota

   Joanna MISZTELA

American Staffordshire Terrier

Bullterrier

Bullterrier Miniaturowy

Staffordshire Bullterrier

   Zofia KONDERLA

Pozostałe rasy grupy III

 

GRUPA IV - niedziela

   Iwona CZECHOWSKA- cała grupa

 

GRUPA V - niedziela

   Iwona KRZYSZOWSKA

Akita

Akita amerykańska

Alaskan Malamute

Samoyed

Siberian Husky

Chow Chow

Shiba

Łajka jakucka

   Grzegorz WOLSKI – pozostałe rasy

 

GRUPA VI - sobota

   Dariusz PATRZAŁEK

 

GRUPA VII - niedziela

   Mariusz DREWNIAK – cała grupa

 

GRUPA VIII - sobota

   Bogusława SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Chesapeake Bay Retriever

Curly Coated Retriever

Flat Coated Retriever

Golden Retriever

Labrador Retriever

   Tomasz KLIŚ

Pozostałe rasy

 

GRUPA IX - niedziela

   Maria ZASADA

Bichon Friese

Chiński grzywacz

Chin japoński

Pekińczyk

Mops

Boston terier

Chihuahua długowłosy

Chihuahua krótkowłosy

Rosyjski Toy krótkowłosy

Rosyjski Toy długowłosy

   Zofia KONDERLA

Buldog francuski

Coton de Tulear

Gryfonik belgijski

Gryfonik brukselski

Hawańczyk

Maltańczyk

Cavalier King Charles Spaniel

   Bogusława SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

Pozostałe rasy

 

GRUPA X - sobota

Maria ZASADA – cała grupa

RASY NIEUZNANE – sobota

Maria ZASADA

 

MŁODY PREZENTER

Magdalena KOZŁOWSKA (sobota)

Robert MROCZKO (niedziela)

 

Obsada sędziowska może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora