Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

OBSADA SĘDZIOWSKA WYSTAWY JESIENNEJ 01. i 02. października 2022r.

SOBOTA: I, V, VI, X , RASY NIEUZNANE, MŁODY PREZENTER

NIEDZIELA: II, III, IV, VII, VIII, IX, MŁODY PREZENTER

 

GRUPA I - sobota

Maria ZASADA

      Amerykański owczarek miniaturowy

      Owczarek australijski (typ amerykański)

      Owczarek szetlandzki

      Owczarek szkocki długowłosy

      Owczarek szkocki krótkowłosy

      Schipperke

      Welsh Corgi Cardigan

Welsh Corgi Pembroke

Magdalena KOZŁOWSKA

Pozostałe rasy z grupy I

Jacek PAZDAN – Owczarki niemieckie

GRUPA II - niedziela

Piotr KRÓL

      Sznaucer miniaturowy biały

      Sznaucer miniaturowy czarny

      Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

      Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

      Sznaucer olbrzym czarny

      Sznaucer olbrzym pieprz i sól

      Sznaucer średni czarny

      Sznaucer średni pieprz i sól

      Pinczer miniaturowy

      Pinczer średni

      Pinczer małpi

      Doberman

      Czarny terier rosyjski

 

Viktoras AVTUŠKO

     Bernardyn krótkowłosy

     Bernardyn długowłosy

     Dogue de Bordeaux

     Dog kanaryjski

     Leonberger

     Mastif angielski                               

     Mastif hiszpański                                           

     Mastif neapolitański                                     

     Mastif pirenejski                                            

     Mastif tybetański                                          

     Mastif z Transmontanii

     Berneński Pies Pasterski

     Duży Szwajcarski Pies Pasterski

     Entlebucher

     Appenzeller

     Hovawart

     Bullmastiff

     Rotweiler

Magdalena KOZŁOWSKA

     pozostałe rasy Grupy II

 

GRUPA III - niedziela

Roman ŻUK

     American Staffordshire Terrier

     Bullterrier

     Bullterrier Miniaturowy

     Staffordshire Bullterrier

Małgorzata WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA

     Pozostałe rasy grupy III

 

GRUPA IV - niedziela

Livija ZIZEVSKE- cała grupa

 

GRUPA V - sobota

Małgorzata WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA

Alaskan Malamute

Samoyed

Siberian Husky

Monika KURIATA - pozostałe rasy

 

GRUPA VI - sobota

Aleksander SKRZYŃSKI

 

GRUPA VII - niedziela

Jakub RUDZIŃSKI – cała grupa

 

GRUPA VIII - niedziela

Aleksander SKRZYŃSKI

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Chesapeake Bay Retriever

Curly Coated Retriever

Flat Coated Retriever

Golden Retriever

Labrador Retriever

Maria ZASADA

Pozostałe rasy

GRUPA IX - niedziela

Elżbieta AUGUSTYNIAK

Chihuahua długowłosy

Chihuahua krótkowłosy

Rosyjski Toy krótkowłosy

Rosyjski Toy długowłosy

Spaniel kontynentalny miniaturowy – Papillon

Spaniel kontynentalny miniaturowy - Phalene

Igoris ZIZEVSKIS

Boston terier

Buldog francuski

Pudel duży (wszystkie kolory)

Pudel średni (wszystkie kolory)

Pudel miniaturowy (wszystkie kolory)

Pudel toy

Monika KURIATA

Pozostałe rasy

GRUPA X - sobota

Małgorzata WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA – cała grupa

RASY NIEUZNANE – sobota

Bogusława SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

 

MŁODY PREZENTER

Bogusława SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK (oba dni)