Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

OBSADA SĘDZIOWSKA WYSTAWY WIOSENNEJ 11. i 12. MARCA 2023r.

SOBOTA: II, IV, V, VII, IX , MŁODY PREZENTER

NIEDZIELA: I, III, VI, VIII, X, RASY NIEUZNANE, MŁODY PREZENTER

 

GRUPA I - niedziela

Małgorzata WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA

Amerykański owczarek miniaturowy

Owczarek australijski – Kelpie

Owczarek australijski (typ amerykański)

Owczarek szetlandzki

Owczarek szkocki długowłosy

Owczarek szkocki krótkowłosy

Schipperke

Australian Cattle Dog

Piotr KRÓL

Bearded Collie

Biały owczarek szwajcarski

Owczarek belgijski – Groenendael

Owczarek belgijski – Laekenois

Owczarek belgijski - Malinois

Owczarek belgijski – Tervueren

Owczarek holenderski długowłosy

Owczarek holenderski krótkowłosy

Owczarek holenderski szorstkowłosy

Owczarek staroangielski - Bobtail

Welsh Corgi Cardigan

Welsh Corgi Pembroke

Andrzej SZUTKIEWICZ

Pozostałe rasy Grupy I

Sebastian HANDY

Owczarek niemiecki krótkowłosy

Owczarek niemiecki długowłosy

GRUPA II - SOBOTA

Bogusława SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

Sznaucer miniaturowy biały

Sznaucer miniaturowy czarny

Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

Sznaucer olbrzym czarny

Sznaucer olbrzym pieprz i sól

Sznaucer średni czarny

Sznaucer średni pieprz i sól

Pinczer miniaturowy

Pinczer średni

Pinczer małpi

Doberman

Czarny terier rosyjski

Leszek SALAMON

Berneński pies pasterski

Bullmastiff

Cane Corso Italiano

Dog argentyński

Duży szwajcarski pies pasterski

Entlebucher

Landseer (typ kontynentalno-europejski)

Mastif angielski

Mastif hiszpański

Mastif neapolitański

Mastif pirenejski

Mastif tybetański

Pirenejski pies górski

Shar Pei

Tosa

Andrzej SZUTKIEWICZ

pozostałe rasy Grupy II

GRUPA III - niedziela

Roman ŻUK

American Staffordshire Terrier

Bullterrier

Bullterrier Miniaturowy

Staffordshire Bullterrier

Leszek SALAMON

Australian Silky Terrier

English Toy Terrier

Yorkshire Terrier

 Leszek SIEJKOWSKI

Pozostałe rasy grupy III

GRUPA IV - SOBOTA

Leszek SIEJKOWSKI

cała grupa

GRUPA V - SOBOTA

Izabella KRASOWSKA-SALAMON

Akita

Akita amerykańska

Alaskan Malamute

Chow Chow

Samoyed

Siberian Husky

Elżbieta AUGUSTYNIAK

pozostałe rasy

GRUPA VI - niedziela

Leszek SALAMON

Beagle

Gończy polski

Ogar polski

Jakub RUDZIŃSKI

Pozostałe rasy grupy VI

GRUPA VII - SOBOTA

Małgorzata WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA

cała grupa

GRUPA VIII - niedziela

Mariola ŻUCHLIŃSKA

Labrador Retriever

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Chesapeake Bay Retriever

Curly Coated Retriever

Flat Coated Retriever

Golden Retriever

Bogusława SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

Pozostałe rasy Grupy VIII

GRUPA IX - SOBOTA

Piotr KRÓL

Boston Terrier

Buldog francuski

Maltańczyk

Mariola ŻUCHLIŃSKA

Brabantczyk

Cavalier King Charles Spaniel    

Chihuahua długowłosy

Chihuahua krótkowłosy

Gryfonik belgijski          

Gryfonik brukselski       

Pekińczyk                    

Elżbieta CHWALIBÓG

Pudel duży (biały, brązowy, czarny)                  

Pudel duży (srebrny, płowy)                             

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)                  

Pudel miniaturowy (srebrny, płowy)                  

Pudel średni (biały, brązowy, czarny)                

Pudel średni (srebrny, płowy)               

Pudel toy

Spaniel kontynentalny miniaturowy – Papillon

Spaniel kontynentalny miniaturowy - Phalene

Magdalena ŚWIĘTOŃ

Pozostałe rasy Grupy IX

GRUPA X – niedziela`

Izabella KRASOWSKA-SALAMON

Whippet

Tomasz SŁAWIK

Pozostałe rasy

RASY NIEUZNANE – niedziela

Elżbieta AUGUSTYNIAK

MŁODY PREZENTER  - NIEDZIELA

Bogusława SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

MŁODY PREZENTER  - SOBOTA

Małgorzata WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA